Як купити коментарі

СТВОРЕННЯ ПРОЕКТУ

Для початку, Вам необхідно створити проект і вказати всі необхідні налаштування та рекомендації автору.

На сторінці замовника, натисніть кнопку "створити проект".

Далі Вам буде запропоновано вибрати тип проекту.

Після вибору, можна створювати проект. У завданні намагайтеся точніше описати вимоги до коментарів, це допоможе отримати бажаний результат.

Біля кожної опції є підказка, для цього наведіть на іконку ?. Рекомендуємо переглядати їх.

Необхідно вибрати правильний тариф, інакше проект може бути припинений модератором.

Якщо на сайті необхідна реєстрація - тариф тільки з реєстрацією.

Для соціальних мереж та для сайтів, де форма коментарів від соц. мереж - тариф «Соціальні мережі».

Для форумів - тариф «Наповнення форумів».

Як вибрати тариф

УПРАВЛІННЯ ПРОЕКТАМИ

Всі проекти відображаються на сторінці замовника. Ви можете переглянути процес виконання, запустити/зупинити проект, докупити коментарі, згенерувати звіт про виконану роботу, змінити налаштування, повернути оплачені роботи, сформувати команду авторів, переглянути історію витрат і надіслати проект до архіву.

У колонці «дані за проектом» відображається: статус проекту, кількість оплачених коментарів, заявки від авторів, які необхідно перевірити, коментарі, відправлені на доопрацювання, кількість авторів, що приступили до роботи, і кількість куплених коментарів за весь час. 1 коментар оплачено, 0 заявок від авторів, 0 коментарів на доопрацюванні та авторів, що не приступили до проекту.

Проекти можна ділити на групи, сортувати за різними параметрами для зручнішого управління та перегляду інформації.

Над список проектів є лічильники, по всіх проектах на сторінці, клікнувши по них, Ви можете сплатити відразу всі проекти або перевірити заявки за всіма завданнями.

КУПІВЛЯ КОМЕНТАРІВ І ПОПОВНЕННЯ РАХУНКУ

Для того, щоб Ваш проект був доступний авторам, Вам необхідно сплатити коментарі. Натисніть кнопку «оплатити» поруч із проектом.

У спливаючому вікні, вкажіть, скільки Вам потрібно коментарів. Відразу буде підраховано необхідну для цього суму. Якщо у Вас недостатньо коштів на балансі, Вам буде запропоновано перейти до розділу «Фінанси» та поповнити рахунок на суму, що бракує, для цього натисніть на посилання «→ поповнити». У розділі «Фінанси» виберіть метод поповнення та дотримуйтеся вказівок.

ПЕРЕВІРКА КОМЕНТАРІЇВ

Коли Вам надходять коментарі на перевірку, вони будуть відображені у стовпчику «дані за проектом». Натисніть кнопку «заявки, які потрібно перевірити» для переходу до заявок.

Заявки від авторів, які потрібно перевірити.

Фото проверки комментариев

Ви можете подивитися інформацію про автора, додати до чорного списку або до команди авторів.Якщо якість коментаря Вас влаштовує та автор виконав Ваші вимоги, то Ви натискаєте кнопку«прийняти». У разі, якщо автора написав неякісний коментар або не виконав завдання - натискайте «відхилити».

Скрин отклонения задания

Ви можете відхилити коментар або відправити його на доопрацювання. Наприклад, унікальність коментаря була занадто низька. Тоді Ви пишіть автору: «Збільшіть унікальність коментаря» і відправляєте на доопрацювання. У автора буде 3 дні для виправлення. Після закінчення цього часу коментар буде автоматично відхилено. Коли автор виправить коментар, його знову відправлять на перевірку.

Після прийняття коментаря, він з`являється у списку "всього куплено" за проектом.