Правила роботи з біржею SMM.ua

Терміни

1.1 smm.ua - Біржа коментарів та соціального просування. Надалі іменована «біржа».

1.2 Замовник - людина або організація, що розміщує замовлення на біржі.

1.3 Автор - виконавець, що виконує завдання замовників.

1.4 Проект - завдання замовника, в якому вказані всі необхідні вимоги.

1.5 Робота - виконане та відправлене автором на перевірку завдання замовника.

1.6 Адміністрація - співробітники біржі, які здійснюють технічну підтримку, контроль рівня підготовки виконавців, модерацію проектів. Спори, що виникли між автором та замовником, адміністрація дозволяє, керуючись цими правилами.

1.7 Репост - публікація запису замовника на свою стінку в соціальній мережі з посиланням на джерело. Лайк не ставиться.

1.8 Лайк - "Мені подобається", "Лайк" або +1, призначені для соціальних мереж. Використовується для вираження ставлення користувачів до того чи іншого вмісту. Репост у своїй не робиться.

1.9 Репост + Лайк – робиться публікація запису замовника на свою стінку в соціальній мережі плюс ставиться «лайк» до цього запису на стіні Замовника.

1.10 Акаунт - сукупність даних, що утворюють обліковий запис конкретного користувача. Є аккаунт на біржі, є аккаунт соціальної мережі.

Права замовника

2.1 Вказувати чітке завдання для авторів щодо вмісту коментарів.

2.2 Не оплачувати роботу, якщо автор не дотримувався вимог щодо проекту, які були в ньому прописані.

2.3 Забороняти певному автору виконувати свої проекти, додаючи його до чорного списку.

2.4 Створювати персональні проекти для групи авторів.

2.5 Звернутися до Підтримки для прискорення модерації проекту.

2.6 Замовник має право попросити автора супроводити репост парою слів від себе.

Права автора

3.1 Виконувати проекти та отримувати за них оплату за встановленим у конкретному проекті тарифом.

3.2 Подавати скаргу на замовника протягом 15 діб з моменту перевірки ним виконаної роботи.

3.3 Отримувати винагороду за роботу, яка була схвалена замовником.

3.4 Виводити зароблені кошти при досягненні мінімальної суми 100 рублів. Поповнювати баланс для набору мінімальної суми для виведення коштів заборонено.

3.5 Після успішного складання іспиту відкривається доступ до типу проектів "Коментарі, відгуки та наповнення форумів".

3.6 Змінити платіжні реквізити для виплат при виконанні понад 300 робіт і не раніше ніж через 60 днів після перевірки іспиту. Вперше реквізити встановлюються без обмежень. До складання іспиту редагування вже зазначені реквізити не вносяться.

Права адміністрації

4.1 Блокувати доступом до розділу замовника у разі порушення ним встановлених біржею правил, і навіть за рекламу сайтів, порушують законодавство РФ. Неприпустиме використання тарифів, які не відповідають реальному завданню на проект.

4.2 Блокувати доступ до розділу автора у разі написання коментарів з помилками, неунікальних текстів, систематичного невиконання вимог проекту, видалення заздалегідь репоста/лайка, відписки заздалегідь.

4.3 Блокувати обліковий запис при порушенні правил біржі та зниженні репутації замовника.

4.4 Адміністрація має право позбавити автора рангу, якщо він допускає у своїх роботах велику кількість помилок, якщо за ним не помічено порушень при виконанні інших проектів.

4.5 Адміністрація має право знизити ранг автора за неуважне ставлення до роботи (на два ранги).

4.6 Блокувати проекти у разі порушення правил біржі або вибору неправильного тарифу.

4.7 Блокувати доступ користувача до особистого листування, якщо він порушує правила спілкування на біржі, а саме: рекламує сторонні ресурси, ображає інших користувачів або обговорює написання коментарів в обхід біржі, за передачу особистих даних.

4.8 Блокувати доступ користувача до листування з адміністрацією, якщо він поводиться некоректно, ображає інших користувачів та співробітників.

4.9 Адміністрація не повертає гроші, які вже були витрачені на оплату робіт та були виконані авторами відповідно до умов проекту.

4.10 Вносити зміни до правил, повідомляючи користувачів системи.

4.11 Коригувати тарифи.

4.12 Припинити співпрацю з автором/замовником, виплативши всі залишки коштів за обліковим записом, за умови, що за користувачем не було помічено шахрайських дій. Термін перевірки облікових записів складає в середньому 5-7 днів. Виплата коштів здійснюється через 21 день після виконання останньої роботи.

4.13 Стягувати штрафи з авторів згідно з таблицею штрафів.

4.14 Оплачувати роботи авторів, якщо після відхилення роботи замовник не видалив текст із сайту.

Обов`язки замовника

5.1 Додавати для роботи свої власні та працездатні сайти.

5.2 Давати чіткі вказівки для коментарів авторам.

5.3 Спочатку встановлювати правильні ліміти активності проекту під час створення проекту у вкладці «Обмеження».

5.4 Правдиво підходити до перевірки виконаних робіт.

5.5 Видалити коментарі з сайту при їх відхиленні в системі.

5.6 Вибирати правильний тариф для проекту, використовуючи сторінку як вибрати тариф. Якщо є питання, своєчасно їх ставити на підтримку - https://smm.ua/support

5.7 Перевірити, щоб у проекті в різних місцях було вказано ідентичне посилання. Наприклад, у першій вкладці та у вкладці «Сторінки» під час створення проекту.

5.8 Перед оплатою робіт замовнику необхідно у відведений для перевірки термін самостійно перевірити виконання робіт виконавцями. Претензії щодо робіт, які не були перевірені вчасно та були в результаті автоматично сплачені системою, до розгляду не приймаються. Якщо Замовник має труднощі з перевіркою або інші питання, він може скористатися послугою Особистого менеджера - https://smm.ua/manager

5.9 Забороняється вимагати більше символів у коментарі, ніж це зазначено у вибраному тарифі. За потреби додаткової кількості символів замовник зобов`язується встановити надбавку у розмірі 1 руб. за додаткові 50 символів.

5.10 Якщо на сайті необхідна активація облікового запису або підтвердження відкликання/коментаря за номером телефону, то замовник зобов`язується вказати це в завданні та встановити надбавку в розмірі 10 рублів до тарифу.

5.11 Заборонено створювати проекти, що стосуються геополітичних тем.

5.12 Для вимоги скріншота виконаної роботи Замовник зобов`язується використовувати відповідну опцію в налаштуваннях проекту.

5.13 Заборонено замовляти негативні відгуки та оцінки з метою погіршення репутації 3-х осіб. За порушення цього пункту профілі замовників та авторів на біржі блокуються, а вся інформація щодо цих профілів передається до відповідних органів для порушення судового провадження.

5.14 Заборонено створювати проекти з реєстраціями за реферальними посиланнями, заборонено рекламувати сторонні ресурси, ображати користувачів.

5.15 Забороняється створення проектів щодо розміщення відгуків на сайті tripadvisor, біржа не працює з цим майданчиком.

5.16 Заборонено вказувати в проектах зашифровані посилання.

5.17 Заборонено вказувати особисті дані у завданні на проект.

5.18 Заборонено зв`язуватися з авторами за межами біржі та обговорювати виконання роботи в обхід біржі.

5.19 Заборонено оплачувати роботу авторів безпосередньо в обхід біржі.

Обов`язки автора

6.1 Автор зобов`язаний перебувати на біржі відповідно до свого реального розташування.

6.2 Автор зобов`язаний виконувати лише ті проекти, які належать до його реального місцезнаходження, якщо інше не зазначено у проекті. Виконувати проекти не для свого регіону виконавець має право лише з дозволу замовника або за згодою з ним.

6.3 Місто і країна, зазначені в обліковому записі соціальної мережі автора, повинні збігатися з містом і країною, де автор перебуває більшу частину часу, згідно з його реальним місцезнаходженням.

6.4 Додавати якісні, без орфографічних та пунктуаційних помилок коментарі, якщо інше не зазначено у завданні на проект. Перед виконанням уважно читати все завдання на проект і чітко слідувати йому.

6.5 Заборонено заміщати потрібну кількість знаків іншими символами (точками, комами, тире і так далі).

6.6 Автор оплачує комісію у розмірі 10% при нарахуванні бонусів та надбавок від замовника.

6.7 Заборонено мати більше одного облікового запису на біржі. Повторні реєстрації заборонені. Скласти іспит можна лише один раз. У разі порушення блокується обліковий запис з пізнішою реєстрацією або той, де іспит писався пізніше.

6.8 Інформація про проекти має конфіденційний характер і заборонена до розповсюдження третіх осіб. У разі порушення обліковий запис блокується.

6.9 Заборонено створювати пости, залишати коментарі та ставити оцінки, що знижують репутацію замовників. У разі порушення обліковий запис блокується

6.10 Якщо зазначений регіон облікового запису не відповідає реальному знаходженню, автор своєчасно зобов`язаний звернутися до адміністрації для його зміни.

6.11 Заборонено виконувати проекти на написання негативних відгуків, відгуків та дій (скарги, дизлайки тощо) на зниження репутації третіх осіб, відгуків, що ображають інших людей, інші погляди тощо. Винятком є ​​проекти, де Замовники замовляють негатив особисто на себе. Дізнатися про це можна в Підтримці на сайті: https://smm.ua/support

Обов`язки адміністрації

7.1 Слідкувати за працездатністю системи.

7.2 Виплачувати кошти, доступні на балансі, за умови дотримання правил роботи на біржі.

7.3 Виплачувати кошти всім користувачам біржі протягом 5 днів після створення заявки на висновок, за винятком вихідних та святкових днів.

7.4 Надавати консультації, надавати підтримку для замовників та авторів - https://smm.ua/support

7.5 Вирішувати суперечки, що виникають між замовниками та авторами.

7.6 Блокувати обліковий запис автора, якщо за ним помічено недотримання Правил роботи на біржі.

Вимоги до сайтів замовників

8.1 Сайт повинен мати працездатну форму для додавання коментарів.

8.2 Сайт не повинен порушувати законодавство РФ.

Вимоги до виконаних робіт

9.1 Розміщені коментарі повинні відповідати вказівкам замовника та вимогам проекту, тематиці сайту, на якому розміщуються, бути осмисленими та не містити граматичних помилок.

9.2 Коментарі не повинні суперечити законодавству РФ.

9.3 Підрахунок кількості символів у коментарях йде без пробілів.

9.4 Заборонено видаляти репост, лайк, ретвіт раніше, ніж через 3 тижні.

9.5 Заборонено відписуватись раніше, ніж через 3 тижні.

9.6 Заборонено видаляти оплачені відгуки та коментарі.

9.7 Акаунти в соціальних мережах повинні відповідати вимогам замовника та реальному місцезнаходженню автора.

9.8 Заборонено виконувати більше одного репоста на одну сторінку в соц.мережі, якщо інше не вказано у проекті.

9.9 Не можна підписатися на одну групу за допомогою одного облікового запису соц.мережі кілька разів. Заборонено робити до одного посту кілька лайків, репостів з того самого профілю в соц.мережі.

9.10 Заборонено вносити редагування в посилання замовника або посилання на свій аккаунт соц. мережі, щоб робота була відправлена ​​на перевірку.

9.11 Не можна надсилати посилання та іншу інформацію, яка не стосується завдання на проект.

9.12 Заборонено виконання робіт з використанням облікових записів третіх осіб. Усі акаунти, які Ви використовуєте у своїй роботі, повинні належати особисто Вам та відповідати Вашому реальному місцезнаходженню. Використовувати акаунти мам, бабусь, дідусів, сусідів тощо. на біржі заборонено.

9.13 Заборонено використовувати один і той же обліковий запис соц.мережі або будь-який інший обліковий запис у роботах різних виконавців біржі. При цьому порушенні блокуються обидва облікові записи.

Вимоги до особистих повідомлень

10.1 Заборонено рекламувати сторонні ресурси, ображати користувачів, обмінюватися контактними даними та обговорювати написання коментарів в обхід біржі.

Обмеження відповідальності

11.1 Біржа та адміністрація не несе відповідальності за втрачений прибуток та будь-які непрямі збитки, завдані замовниками або авторам у період використання біржі.

11.2 Біржа та адміністрація не несе відповідальності за сайти замовників, за заподіяну їх діяннями (особисто чи іншою особою під його мережевими реквізитами) збитки особи або майна громадян, юридичних осіб, держави або моральних принципів суспільства.

11.3 Адміністрація не несе відповідальності за дії третіх осіб в обліковому записі замовника або автора, які отримали доступ до облікового запису з вини замовника/автора.Дата останньої зміни правил: 2 жовтня 2019 року (пункт 5.13)

ico

Для зручності користування сайтом використовуються Cookies. Докладніше тут...

Згоден