Як купити коментарі
Як купити коментарі

Створення проекту

01 / Для початку, Вам необхідно створити проект та вказати всі необхідні налаштування та рекомендації автору.
img
02 / На сторінці замовника, натисніть кнопку «створити проект». Далі Вам буде запропоновано вибрати тип проекту
img
03 / Після вибору можна створювати проект. У завданні намагайтеся точніше описати вимоги до коментарів, це допоможе вам отримати бажаний результат.
img
04 / Біля кожної опції є підказка, для цього наведіть на іконку (і). Рекомендуємо переглядати їх.

Необхідно вибрати правильний тариф, інакше проект може бути припинений модератором.

Якщо на сайті потрібна реєстрація - тариф тільки з реєстрацією.

Для соціальних мереж та для сайтів, де форма коментарів від соц. мереж – тариф «Соціальні мережі».

Для форумів – тариф «Наповнення форумів».

Як вибрати тариф

img

Управління проектами

Всі проекти відображаються на сторінці замовника. Ви можете переглянути процес виконання, запустити/зупинити проект, докупити коментарі, згенерувати звіт про виконану роботу, змінити налаштування, повернути оплачені роботи, сформувати команду авторів, переглянути історію витрат та надіслати проект до архіву

img

У колонці «дані за проектом» відображається: статус проекту, кількість оплачених коментарів, заявки від авторів, які необхідно перевірити, коментарі, відправлені на доопрацювання, кількість авторів, що приступили до роботи, та кількість куплених коментарів за весь час. У даному прикладі 2828 коментарів сплачено, 0 заявок від авторів, 0 коментарів на доопрацюванні і немає авторів, що приступили до проекту.

Проекти можна ділити на групи, сортувати за різними параметрами для зручнішого керування та перегляду інформації.

Над список проектів є лічильники, за всіма проектами на сторінці, натиснувши на них, Ви можете сплатити відразу всі проекти або перевірити заявки за всіма завданнями.

Купівля коментарів і поповнення рахунку

Для того щоб Ваш проект був доступний авторам, Вам необхідно сплатити коментарі. Натисніть кнопку «оплатити» поряд із проектом.

img

У спливаючому вікні вкажіть, скільки Вам потрібно коментарів. Відразу буде підраховано необхідну для цього суму. Якщо у Вас недостатньо коштів на балансі, Вам буде запропоновано перейти в розділ «Фінанси» та поповнити рахунок на суму, що бракує, для цього натисніть на посилання «→ поповнити».
У розділі «Фінанси» виберіть метод поповнення та дотримуйтеся вказівок.

Перевірка коментарів

Коли Вам надходять коментарі на перевірку, вони будуть відображені у стовпчику «дані за проектом». Натисніть кнопку «На перевірці», щоб перейти до заявок.

img

Заявки від авторів, які потрібно перевірити.

img

Ви можете переглянути інформацію про автора, додати до чорного списку або до команди авторів. Якщо якість коментаря Вас влаштовує і автор виконав Ваші вимоги, Ви натискаєте кнопку «прийняти». Якщо автора написав неякісний коментар або не виконав завдання - натискайте «відхилити».

img

Ви можете відхилити коментар або надіслати його на доопрацювання. Наприклад, унікальність коментаря була надто низька. Тоді Ви пишіть автору: «Збільшіть унікальність коментаря» та відправляєте на доопрацювання. Автор має 3 дні для виправлення. Після закінчення цього часу коментар буде автоматично відхилено. Коли автор виправить коментар, його знову відправлять на перевірку.

Після ухвалення коментаря, він з'являється у списку "всього куплено" за проектом.

img
ico

Для зручності користування сайтом використовуються Cookies. Докладніше тут...

Згоден